ЖАҢАЛЫҚТАР
«ЕЛОРДА – БАЛАЛАР КӨЗІМЕН» АТТЫ ШЫҒАРМАШЫЛЫҚ БАЙҚАУ ҚОРЫТЫНДЫЛАНДЫ

 

 

«QAZAQ MEKTEBI» ӘДІСТЕМЕЛІК-ТАНЫМДЫҚ ЖУРНАЛЫ МЕН QALAMGER.KZ ӘДЕБИ-ТАНЫМДЫҚ ПОРТАЛЫ ҰЙЫМДАСТЫРҒАН «ЕЛОРДА – БАЛАЛАР КӨЗІМЕН» АТТЫ ШЫҒАРМАШЫЛЫҚ БАЙҚАУҒА  ҚАТЫСҚАН БАРША ОҚУШЫЛАРҒА ӨЗ АЛҒЫСЫМЫЗДЫ БІЛДІРЕМІЗ!

Қазылар алқасы ақылдаса келе, бірінші орын дипломын бір оқушыға, екінші орын дипломы мен qalamger.kz баспасы ұсынған арнайы сыйлыққа 4 оқушы лайық деп таныды. Ал, қалған қатысушыларға II,III дәрежелі диплом берілетін болады.

I орын – Сейіт Айзере

II орын мен арнайы сыйлық –

Тныбекова Гульшара

Сапаралиева Ұлсыйла

Сексенбаева Гүлнұр

Бейсбек Шұғыла

 

II ОРЫН ДИПЛОМ:

 

Абдуула Дінмұхамед

Алтайқызы Сабина

Базылбеков Дəулетияр

Батжан Аманжол

Бектурганова Дария

Бидайбек Сымбат

Гейнииц Светлана

Ғинаятова Шаттық

Дабыл Әділжан

Ералы Аянұр

Жакыпбек Гүлзат

Жамалатдинова Жайдарман

Жамбулов Сырым

Иемберді Нұрмұхаммед

Куандык Талшын

Махмутхан Айзере

Мұқсин Жаннұр

Мұхтарұлы Нұрасыл

Сағынғали Саян

Самат Ерасыл

Сапар Жұлдыз

Сапар Ұлбосын

Саттарова Адия

Серикова Адиля

Серікұлы Ахмад

Сұлтанахмет Салтанат

Тарих Айжұлдыз

Тілекқабыл Шыңғыс

Фазылова Мөлдір

 

III ОРЫН ДИПЛОМЫМЕН:

 

Абдрахман Амина

Абен Аружан

Абылайханова Айлин

Азизқызы Амина

Аиымбетова Аисанем

Акимжанова Адия

Алтынбек Бекжан

Амангелді Алдияр

Амангелді Африза

Амангелдіұлы Абылайхан

Архабай Еркебұлан

Архабай Нұрислам

Арыстанбай Әділет

Асқар Абдулхақ

Әлжан АМан

Әлібекқызы Ұлжан

Базар Алина

Бақытжанова Айсауле

Барадосова МИЯ

Бейсенбай Зухра

Бекеш Адия

Бектемиров Азат

Берік Ақмаржан

Берікқара Ұлықбек

Болат Айсезім

Болатова Жансая

Бурамаева Сезім

Габбасова Анисат

Гейнииц Роман

Даниярқызы Диана

Едил Келжан

Есенгелді Рамазан

Есенкелді Аружан

Жалмұратов Жамбыл

Жамбулова Сымбат

Жолдасбек Жанел

Жуматов Диас

Жұматай Аруназ

Ислямбекова Мерей

Кадлысбек Айбек

Кауписова Эльнура

Кенжалиева Айша

Кенжебек Айерке

Кенжебек Айзере

Қабдеш Ақжібек

Қабдулла Нұрали

Қабышова Айсұлу

Қабышова Мадина

Қайсар Өткірбек

Қалмахан Кәусар

Қуаныш Назым

Құлмырзын Айбарыс

Қыдыр АЙША

Лебедева Карина

Манарек Сымбат

Марат Салтанат

Масакбай ЕРНАЗАР

Маханова Амина

Муксин Әділжан

Мурат Абдуссалям

Мурат Гүлім

Муратулы Магзум

Нұрланқызы Жанерке

Омарова Аида

Омурзаков Нұрқанат

Садуақасов Санжар

Сайранбекова Аяла

Салаватқызы  Айгерім

Санатқызы Құралай

Сапар Жұлдыз

Сапар Тахмина

Сапар Ұлбосын

Сапарова Нурайым

Сатыбалдиева Әдемі

Сатыбалдиева Молдир

Сейсен Балжан

Сейілхан Айлана

Сейілхан Ақнұр

Серік Алмат

Серік Жанерке

Серікұлы Ахмад

Сисенгали Самира

Славнов  Дмитрии

Славнов Даниил

Сұлтанбекқызы Ақмарал

Сыдық Ақниет

Сырлыбай Айзере

Тайжан Айым

Тайырқызы АРУЖАН

Темірбек Айзере

Темірбек Асылжан

Тоқсанов Бекарыс

Төкен Айтолқын

Тұрсынбай Айбике

Фазылова Гүлнара

Хуат Фатиха

Шәкәрім Айзере

Шәріп Аяла

Барлық қатысушылардың дипломы таңертең осы жерге орналастырылады. Өздеріңізге жүктеп алуға болады немесе Whatsapp: 8747 409 1542 номеріне аты-жөндеріңізді жазсаңыздар жібереміз.

Жеңімпаздарға да жоғарыдағы номерге жазуды сұраймыз.